Diamantová makrodermabraze Nejmodernější metoda čištění a omlazení pokožky

Jedná se o velmi šetrnou neinvazivní přístrojovou metodu k odstranění vrchní vrstvy již neživých buněk kůže. Pomocí diamantových kotoučků a současného působení vakua dochází k odstranění odumřelých buněk a k výraznému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro další aplikované výživné látky.

Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž, což vede k potlačení otoků, stimuluje krevní oběh a detoxikaci kůže.

Diamantová mikrodermabraze účinně zmírňuje příznaky stárnutí kůže, léčí akné, zmírňuje pigmentové skvrny způsobené slunečním zářením. Může odstranit i drobné jizvy a rozšířené kožní póry. To vše bez bolesti a časové náročnosti.

Účinky mikrodermabraze vedou postupně ke tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádanému omlazení pokožky. Po ošetření je pokožka hladší, jasnější a pružnější, zlepšuje se struktura a kvalita pleti, zmenšuje se viditelnost pórů.

Kvalitu pleti zlepšíme již po prvním sezení. Počet opakování záleží na stavu pleti, jejím stáří a kombinaci s dalšími metodami. Doporučujeme 5 sezení, v intervalech 14dní.

Mikrodermabraze má téměř relaxační charakter. Po zákroku nevznikají skvrny, otoky, či jiné změny, které by přitahovaly pozornost okolí. Metoda je účinná, nebolestivá a bez rizika, vhodná pro mladistvé,ženy i muže.

Diamantová mikrodermabraze – se provádí na obličeji, krku, dekoltu, rukách, kolenou, loktech, a dalších částech těla, u jakéhokoliv typu pleti a velmi dobře působí zejména na:

  • Ucpané póry
  • posílení vrchní vrstvy epidermu
  • projasnění tónu pleti
  • strie a jizvy
  • pigmentové skvrny
  • s věkem související změny na kůži
  • akné a postakné (včetně jizev po akné)

Vaše dotazy rády zodpovíme v kosmetice